picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

język angielski w przedszkolu Kraków, gdzie znajdę ?

język angielski w przedszkolu Kraków, gdzie znajdę ?

W przedszkolu chcemy mieć dla dzieciaków dodatkowe zajęcia z angielskiego. Teraz moje pytania czy jest ktoś to uczy języka angielskiego w przedszkolach w Krakowie i robi to faktycznie profesjonalnie?

masazzer4

Posty: 1

 
U nas zajęciami dodatkowymi angielskiego w przedszkolu w Krakowie zajmują się lektorzy z https://happystudents.pl i ich w stu procentach Wam polecam. To specjaliści, którzy naprawdę bardzo dobrze się na wszystkim znają. Są w stanie dopasować program do maluchów.

dermuster

Posty: 3

 
Nauka języka angielskiego w przedszkolu w Krakowie to super pomysł. Polecam rodzicom, którzy chcą zadbać o przyszłość swoich dzieci zaczynając już dziś.

Darjusa

Posty: 14

 
Raczej nie jest trudno odszukać kogoś, kto się zajmuje przygotowaniem takich zajęć dla maluchów. Naturalnie stosowne podejście jest tutaj niezwykle znaczące i o tym zapominać nie można. Trzeba szukać kogoś, kto korzysta ze poprawnych metod nauczania angielskiego.

dmanuss

Posty: 3

 
Uczyć się na pewno trzeba. Musimy tylko pamiętać, aby wybierać do nauki kogoś, kto ma odpowiednie podejście. Zrazić dziecko można w prosty sposób i wówczas już na żadne zajęcia dodatkowe nie będzie chciało się zapisać. Na pewno tego nikt z nas nie chce?

dziubbek56

Posty: 8

 
Zawsze wysyłamy dziecko na dodatkowe zajęcia, bo wiemy, że to w przyszłości będzie procentowało. Bez angielskiego nie da się nigdzie pojechać czy zdobyć lepszej pracy.

Babeczka

Posty: 19

 
Raczej nie jest trudno znaleźć kogoś, kto się zajmuje przygotowaniem takich zajęć dla maluchów. Oczywiście odpowiednie podejście jest tutaj bardzo ważne i o tym zapominać nie można. Trzeba szukać kogoś, kto korzysta ze skutecznych metod nauczania angielskiego.

Michaś

Posty: 2

 
Jeżeli wybierzemy naukę angielskiego w przedszkolu w Krakowie to przekonamy się jak dużo dziecko na tym zyska. Uczy się, niemniej jednak jednocześnie bawi, bowiem to właśnie taka metoda. Po pewnym czasie dziecko zaczyna rozumieć coraz wiecej. U moich dzieci właśnie tak było, zatem polecam nauczanie od wczesnych lat.

Ticket2Hell

Posty: 2

 
U mnie dziecko uczyło się języka angielskiego w żłobku w Krakowie i dzisiaj jest na bardzo wysokim poziomie. Nie kosztuje to wcale dużo, ale zyski są ogromne. W szkole podstawowej później dziecko ma o wiele łatwiej.

Rico

Posty: 10

 
Uczyć się na pewno trzeba. Musimy tylko pamiętać, aby wybierać do nauki kogoś, kto ma odpowiednie podejście. Zrazić dziecko można w łatwy sposób i wtedy już na żadne zajęcia dodatkowe nie będzie chciało się zapisać. Na pewno tego nikt z nas nie chce?

cr7

Posty: 16

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture