picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

Muzeum dla dzieci Kołobrzeg, gdzie ?

Muzeum dla dzieci Kołobrzeg, gdzie ?

Witam, chciałbym zabrać własne dziecko do muzeum w Kołobrzegu, które tak niezwykle jest polecane, to 6D. Co sądzicie o takiej atrakcji, które macie wrażenia, czy to nie za wielkie jak na 4 latka.

Miki

Posty: 13

 
Niecodzienne miejsce, pełne magii i wszystko w nim jest inne niż w zwykłym muzeum w Kołobrzegu. Nam bardzo się podobało, zwłaszcza zapach bryzy morskiej i jabłuszek w rybackiej chacie.

Mikuśio

Posty: 14

 
W ramach atrakcji w Kołobrzegu należałoby pójść do tego rybackiego muzeum i sięgnąć ze zwiedzania miasta. Cofamy się aż do 1913 roku. Specjalnymi meleksami można przejechać się wszędzie tam, co należałoby zobaczyć w Kołobrzegu. Niezmiernie fajnie zorganizowany projekt.

Pyszności2

Posty: 24

 
To najważniejszy teraz punkt jeżeli chodzi o zwiedzanie Kołobrzegu. Historia jest tu podana w nowoczesny sposób, który trafia do dzieci jak nic;) Pozdrawiam i polecam gorąco.

bajubaju

Posty: 10

 
Teraz nie trzeba się martwić ze zwiedzaniem Kołobrzegu. Można zamówić sobie taki rejs samochodami:) Super sprawa, poza tym wszystkim polecam muzeum. Jest niecodzienne, tym bardziej zachęcam zabrać dzieci, najmłodsze mają super frajdę. Moim się bardzo podobało.

DaNceR

Posty: 21

 
Jak chcecie podejść poważnie do zwiedzania Kołobrzegu to polecam to muzeum http://muzeum6d.pl. Projekt jest w 3D, można doznać tu faktycznie super wrażeń – mgła, wiatr, mewy, zapach jabłuszek, dla dzieciaków przednia atrakcja.

Kruszyn99

Posty: 18

 
Na takie atrakcje w Kołobrzegu można było czekać nawet długie lata. Moje dzieci są zachwycone muzeum i ciągną mnie tam wielokrotnie:) Można tu dotykać przedmiotów, słuchać ciekawych opowieści, sterować statkiem oglądać obrazy 3D. Nie chcę zdradzać więcej, żeby każdy miał niespodziankę. Lecz faktycznie polecam.

wawrzyn56

Posty: 11

 
Komu jak komu, ale wypad do muzeum w Kołobrzegu tego 6D spodobał się najniezwyklej moim maluchom. Nic tu nie można zarzucić temu miejscu. Wrażeń pełna fura i niewątpliwie oryginalne przedstawienie tematu na miarę naszych czasów.

Worms

Posty: 25

 
Nie tyle dumny, co zapraszać wszystkich. Moje dzieci ciągną mnie znowu do tego muzeum w Kołobrzegu i nie da się im odmówić. Będę musiała znowu się tam wybrać, będziemy też w Poznaniu, tam też jest podobne muzeum.

mniszek45

Posty: 12

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture