picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

Poszukuje pięknego hotelu!

Poszukuje pięknego hotelu!

Cześć, poszukuje taniego noclegu w poznaniu, mam nadzieję, że doradzicie mi gdzie najlepiej będzie się zatrzymać, czekam na informacje, pozdrawiam serdecznie.

DiD3K

Posty: 16

 
Witam, mam do was wielką prośbę, koniecznie poszukuję taniego hotelu w Poznaniu, może wiecie gdzie takowy znajdę? Będę wam niezmiernie wdzięczna jeśli podacie mi na takowy namiary. Zależy mi aby z niego była dobra komunikacja miejska.

Czekam z niecierpliwością na odpowiedzi!

Max Pejnn

Posty: 20

 
Cześć, możecie powiedzieć coś więcej na temat hotelu jeżyce? Niezwykle wiele osób go mi zachwalało i mam cel się tam niedługo wybrać natomiast chciałabym najpierw jeszcze się upewnić, bowiem nie chcę wydawać pieniędzy na coś czego będę potem żałować.

Czekam z niecierpliwością. Pozdrawiam!

CAUCHETWERE

Posty: 26

 
Witam serdecznie, bardzo jestem zadowolona z mojego urlopu, który spędziłam wraz z mężem w Poznaniu w przepięknym hotelu http://www.hostel-jezyce.pl, jestem zachwycona tym miejscem i na pewno do niego niebawem wrócę. Będziecie zadowoleni z pobytu w tak cudownym miejscu!

Szary

Posty: 27

 
Niezmiernie idealnym hotelem, w jakim miałem okazje przebywać jest http://www.hostel-jezyce.pl, moja żona i ja byliśmy pod wielkim wrażeniem, ceny były niesłychanie zaskakujące a pokój niesłychanie ładny, zadbany i czysty. Polecamy naszym znajomym to miejsce bo jest fantastyczne, każdy będzie z niego zaspokojony, mogę to zapewnić!

Darek

Posty: 27

 
Dzień dobry, bardzo chciałbym zabrać moją rodzinę do poznania, jednak nie wiem w jakim hotelu powinniśmy się zatrzymać i byłbym wam w związku z tym bardzo wdzięczny jeśli zechcielibyście polecić mi jakiś niedrogo hotel, który ma wszelkie spełnione standardy.

Czekam na wszelkie odpowiedzi z niecierpliwością, pozdrawiam i dziękuję.

zdsakk87

Posty: 25

 
Witam serdecznie, mogę wam polecić wspaniały hotel, w którym spędziłam niezwykle miło czas wraz z moim chłopakiem. Jesteśmy niezwykle zadowoleni z hotelu jeżyce w Poznaniu. Polecamy go niezwykle serdecznie.

Mam nadzieję, że pomogłam, pozdrawiam gorąco.

Dagmara87

Posty: 25

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture