picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

serwis Vaillant, szukam

serwis Vaillant, szukam

Wyższe będzie gazowe ogrzewanie w domu czy elektryczne? Firma Viessmann serwis jest godna polecenia czy szukać jednak kogoś innego?

kadajo

Posty: 2

 
Nie jestem przekonamy do gazu, jednak ekogroszek to dla mnie najlepsze i najtańsze rozwiązanie. Znajomi mają i nie narzekają, ale na brak pieniędzy też nie narzekają.

Bankowy

Posty: 5

 
Jeśli mam problem to zawsze w serwisie Viessmann wiedzą jak mi pomóc. Jeśli masz firmowy piec to wybierać serwis, który jest do niego przypisany i jest wtedy wszystko w porządku.

zimek123456

Posty: 7

 
Mam piec na ekogroszek, zużywamy niecałe dwie tony w sezon. Nie mam tańszego i bezpieczniejszego rozwiązania. Podajnik, sterownik i kłopot rozwiązany. Gaz? Mamy w samochodzie i my wystarczy, natomiast jak ktoś lubi to niech stawia na firmowe piece i dobry serwis.

hihiotek

Posty: 15

 
Jeżeli mam kłopot to naprawą pieców viessmann w Warszawie zajmuje się ten serwis https://grzeko.pl wobec tego mogę ich polecić. To fachowcy, którzy na czas przyjechali i przed mrozem wszystko naprawili. Mają wiedzę i co istotne posiadają większością części zamiennych.

Kruszyn99

Posty: 18

 
Pytałem u źródła o gaz. Odwiedziłem serwis vaillant w Warszawie i przekonali mnie. Koszty nie są wcale takie gigantyczne. Przecież piec z podajnikiem też nie jest tani, a zajmuje sporo miejsca.

Warszawiak

Posty: 7

 
Zajmowałem się kiedyś montażem pieców viessmann w Warszawie i tę firmę mogę polecić. Jeżeli ktoś decyduje się na gaz to tylko przy współpracy ze znanym producentem piców. Wówczas daje to gwarancje bezpieczeństwa, a przecież to jest w tym przypadku najważniejsze i trzeba o to zadbać. Samemu lepiej nic nie montować.

klarka

Posty: 7

 
Próbowałem naprawiać piece vaillant Warszawa, niemniej jednak to nie jest proste. To urządzenie jest niezwykle skomplikowane, dlatego lepiej tam nic nie robić. Znajomy tak sobie piec rozregulował, iż gość z serwisu dwa dni u niego siedział. Nie ulega wątpliwości musiał za to wszystko słono zapłacić. To, co dla specjalistów zostawmy właśnie fachowcom.

Fifa23

Posty: 23

 
Koszty instalacji są dość wysokie, dlatego my jak budowaliśmy dom daliśmy sobie z tym spokój. Może jeszcze kiedyś wrócimy do tego tematu, lecz na pewno nie teraz.

Penio

Posty: 7

 
Mnie się piec podoba, bo zakuje mało miejsca. Mamy mały dom i nie musiałem tworzyć specjalnie kotłowni. Piec wisi w łazience i nie zwraca na siebie uwagi. Dla mnie to super pomysł, dlatego wybierajcie ekologicznie ogrzewanie dla domu. Nie tylko koszty się liczą, tutaj istotnej jest nasze środowisko naturalne. Dbajcie o nie.

lumer45

Posty: 6

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture