picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

sukienki ołówkowe, jaki butik ?

sukienki ołówkowe, jaki butik ?

Zamierzam nabyć sukienkę. Myślicie, że butik z sukienkami będzie odpowiednim miejscem, żeby to wykonać? Od dłuższego czasu zastanawiam się nad tym gdzie ją nabyć i jakoś nie umiem się ostatecznie zdecydować.

Michaś

Posty: 1

 
Jeśli korzystacie często z butiku Internetowego i robicie tam zakupy to uważajcie, bo ja niestety ostatnio zostałam oszukana. Złożyłam zamówienie, a produkty nie zostały mi dostarczone. Chciałam wszystkich przed czymś takim ostrzec, gdyż nie jest to miła sytuacja.

pawel-2910

Posty: 11

 
W przypadku, gdy któraś z Pań szuka sukienek z dekoltem to warto odwiedzić tę stronę: https://sissi-boutique.pl/sukienki-z-dekoltem. Sama tam często robię zakupy i w zasadzie zawsze jestem w pełni zadowolona, więc zachęcam Was również do zakupu na tej stronie.

Pipek56

Posty: 2

 
Według mnie sukienki ołówkowe mogą być noszone przez każdą kobietę, lecz trzeba tylko dobrać właściwy rozmiar. Wiadomo, że tego typu sukienka będzie zdecydowanie lepiej prezentować się na szczupłej kobiecie, lecz raczej nic nie stoi na przeszkodzie, aby założyła ją na siebie także kobieta z nieco wyższą wagą.

RufleX

Posty: 2

 
Jeśli któraś z Was kupuje sukienki koronkowe to na pewno warto zwracać uwagę na ich jakość, bo koronki często mogą się psuć i bardzo nieładnie wyglądać.

edmund

Posty: 8

 
Ostatnio zdecydowałam się na kupowanie sukienki ołówkowej i muszę przyznać, iż jestem z niej bardzo zadowolona – zakupiłam ją w Internetowym butiku bez wychodzenia z domu.

koko

Posty: 10

 
Chciałam polecić Wam bluzki hiszpanki – wiem, że zapewne nie każda z Was miała okazje je nosić, ale są naprawdę wygodne i przede wszystkim idealne na lato.

andrew66

Posty: 13

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture