picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

Zumba w Kielcach - POMOCY!!

Zumba w Kielcach - POMOCY!!

Dzień dobry. Czy jest gigantyczny wybór, jeżeli chodzi o fitness w Kielcach? Chciałabym dokonać naprawdę przemyślanego wyboru, aby nie żałować po krótkim czasie.

ChosenOne

Posty: 19

 
Bardzo wysoko oceniam trening personalny w Kielcach, na który możemy liczyć pod okiem naprawdę bardzo profesjonalnych trenerów.

Wydaje mi się, że każda z Was mogłaby się zainteresować taką formą treningu, bowiem potrafi on przynieść naprawdę ponadprzeciętnie dużo korzyści, o których jeszcze nie wiecie.

Szaju

Posty: 28

 
Mam wrażenie, że fitness w Kielcach to bardzo popularne zajęcia, którymi zainteresowanie nieustannie rośnie. To bardzo dobrze zjawisko szczególnie z perspektywy Pań, które mogą wybierać pomiędzy coraz szerszą grupą klubów fitness. Proponują one możliwość uczestniczenia w zajęciach w coraz bardziej atrakcyjnych cenach.

Andzia

Posty: 25

 
Wcześniej nie miałam nawet świadomości, że istnieją takie zajęcia jak zumba w Kielcach. Bardzo namawiała mnie do nich ostatnio koleżanka, więc postanowiłam udać się na zajęcia próbne. Jestem pozytywnie zaskoczona i będę to kontynuowała.

Polecam ich ofertę: http://www.fitnesska.info!

bajubaju

Posty: 10

 
Niedawno stanęłam przed uciążliwym wyborem, jaki był wybór salonu, który zaproponuje mi najlepszy masaż w Kielcach.

Ciekawiło mnie pomiędzy innymi to, ile to będzie kosztowało, a zarówno która atmosfera towarzyszy masażowi. Pozytywnie się zaskoczyłam i planuję, że w przyszłości będę regularnie odwiedzała jedno miejsce w celu odbycia przyjemnego masażu :)

WalSystem

Posty: 26

 
Dwukrotnie sprawdzałam oferty klubów, w których możliwa jest nauka tańca, a mianowicie salsy w Kielcach. Początkowo nie zdecydowałam się na uczestniczenie w żadnych zajęciach. Później udałam się na próbne zajęcia do jednego z klubów. Nie przypadły mi do gustu, więc odwiedziłam także drugi klub. Jest zdecydowanie dalej od domu, ale spełnia moje oczekiwania.

Dzidzidek

Posty: 22

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture