picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

kalkulator biegowy, szukam !

kalkulator biegowy, szukam !

Która jest wartość znakomitego tętna w bieganiu, albowiem nie za bardzo się na tym znam? Jakie Wy tętno macie jak biegacie?

Marys56

Posty: 2

 
U mnie idealne tętno podczas biegania to 120 uderzeń, ale mam znajomego, który biega od mnóstwo lat i on nawet do stu uderzeń na minutę nie chodzi. Wszystko jest kwestią organizmu, ale i wytrenowania, wobec tego warto sporo biegać dla swojego zdrowia. Wówczas nie trzeba się martwić o nadwagę, a przecież o to nam właśnie chodzi.

Kasia

Posty: 3

 
Mam tutaj stronę gdzie można sprawdzić idealne tętno https://www.runisfun.eu/strefy-tetna i według mnie działa bardzo dobrze. Polecam sobie zbadać taki kalkulator i dokładnie zaplanować bieganie na świeżym powietrzu.

Marko

Posty: 11

 
Na wszystko ma wpływ powietrze, którym oddychamy, dlatego trzeba to sprawdzać. W dużych miastach w okresie zimowym nie ma świeżego powietrza, dlatego bieganie tam bardziej szkodzi niż pomaga. Już samo chodzenie po takim mieście jest bardzo szkodliwe dla naszego zdrowia.

Ycomojo

Posty: 4

 
Na wszystko ma wpływ powietrze, którym oddychamy, wobec tego trzeba to sprawdzać. W olbrzymich miastach w okresie zimowym nie ma świeżego powietrza, wobec tego bieganie tam niezwyklej szkodzi niż pomaga. Już samo chodzenie po takim mieście jest niezwykle szkodliwe dla naszego zdrowia.

mario72k

Posty: 24

 
Według mnie trzeba się skupić, na jakości powietrze i bieganiu, albowiem to bardzo istotne. Smog zabija mnóstwo osób, zatem biegnie w mieście gdzie warunki są słabe nie jest najlepsze. Można sobie dla danej miejscowości ściągnąć specjalne raporty i wówczas wiemy, jaka jest podłoga.

Ticket2Hell

Posty: 17

 
Biegać za mocno nie lubię, dlatego nie za niezmiernie pomogą w szukaniu kalkulatora biegowego. Czasami jakiś spacer i tyle. Akurat mam to szczęście, że nie ważę zbyt sporo i mogę jeść, co chce. Wszyscy mi tego zazdrosną.

newszablon

Posty: 4

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture