picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

podolog w Warszawie, znacie ?

podolog w Warszawie, znacie ?

Nie wiem czy to grzybica czy modzele, bowiem nie niesłychanie się na tym znam. Jeżeli znacie jakiegoś specjalistę, który będzie w stanie mi pomóc to dajcie mi znać. Czekam na odpowiedzi.

deberty56

Posty: 2

 
Każdy może mieć inne zdanie na ten temat, ale jeśli udamy się na badania do specjalisty to zobaczymy, że nasze problemy można było rozwiązać już dawno temu i nie byłoby to wcale problematyczne. Robimy coś, co nie jest dla nas najlepsze i męczymy się miesiącami, a nawet latami. Po co to wszystko skoro mamy podologa?

mario72k

Posty: 7

 
Zawsze jak chodzę do podologa to współczuje mu takiej pracy. To mało przyjemne zajmować się grzybicą stóp czy innymi problemami. To chyba trzeba lubić, bo u mnie to by nie przeszło. Na szczęście poważniejszych problemów ze stopami nie mam, bo staram się o nie bardzo skutecznie każdego dnia dbać. Wam też to polecam.

namok

Posty: 6

 
Należałoby się zgłosić na podologię w Warszawie, jaka ma tutaj ofertę https://podogabinet.pl. Wszyscy z rodziny tutaj chodzimy i jesteśmy rzeczywiście niesłychanie zadowoleni. Mamy opiekę od kogoś, kto rzeczywiście się na tym dobrze zna.

Anno Domini

Posty: 6

 
Pamiętam stare czasy jak ludzie mieli poważne kłopoty z odciskami. Wtedy nie było pomoc fachowców, którzy delikatnie i niezmiernie skutecznie byliby w stanie to wszystko, co konieczne usunąć. Dzisiaj mamy rzeczywiście niezmiernie wiele szczęścia i trzeba się z tego weselić.

miko_poz

Posty: 8

 
Grzybica stóp jest straszna. Mój tata to przerabiał i musiał się poprzez długi czas leczyć. Trzeba uważać zwłaszcza jak się idzie na basen żeby nie wrócić z grzybicą stóp.

Yuri20

Posty: 2

 
Dawniej ludzie nie mieli takiego dostępu do specjalistów, wobec tego odciski usuwali sobie sami. Pamiętam jak rodzice odmaczali stopy i wycinali sobie odciski żyletką. Obecnie sam bym się na coś takiego nie zdecydował. Wolę oddać swoje stopy komuś z doświadczeniem.

Piotrek.P

Posty: 25

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture