picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

szkoła programowania dla dzieci, oferta w Barcelonie?

szkoła programowania dla dzieci, oferta w Barcelonie?

Muszę spytać, zanim zdecyduję się na dodatkowe lekcje z programowania dla dzieci. Czy rzeczywiście jest to tak dobry pomysł i co sądzicie o tej szkole w Barcelonie.

Sarenka

Posty: 4

 
Nie mam pomysłu na jakie zajęcia dla dzieci zapisać córkę, ale powiem szczerze, że to programowanie samą mnie zainteresowało. Kilka lekcji mieli w szkole i nawet pomagałam jej w jednym projekcie. Będę wdzięczna za więcej opinii na temat kursów i konkretnych zajęć.

Marioleczka

Posty: 7

 
Zapisałam Maję na kurs programowania dla dzieci i nie żałuję decyzji. To link do kursów w Barcelonie https://www.codinggiants.es. Szkoła działa również w Polsce. Ma renomę, a lekcje są wyjątkowo skuteczne :)

Miki

Posty: 13

 
To zależy ile Twoja pociecha ma lat :) My zaczęliśmy od kursu programowania dla dzieci w szkole w Barcelonie i to były same podstawy. Później doszedł kolejny :D albowiem Matiemu niezwykle spodobało się kodowanie.

Fiflek

Posty: 24

 
Mamy szkołę kodowania w Barcelonie. Muszę dokładnie sprawdzić ofertę, rodzaje kursów i co tak naprawdę może mój syn się nauczyć. Kodowanie fajna sprawa no i przyszłościowy zawód :)

Marko

Posty: 11

 
Programowanie to pasja mojego syna i właśnie dlatego zapisałem go do szkoły programowania dla dzieci. Inwestycję w tego rodzaju umiejętności uważam za jak najbardziej udaną i przyszłościową. Fakt, że trzeba skorzystać z wyłącznie dobrych placówek, które już długo istnieją na rynku edukacyjnym.

yarofe

Posty: 21

 
Super zajęcia dla dzieci. Nawet nie miałam pojęcia, że to efekty przyjdą tak szybko, a moja córka będzie tak bardzo zadowolona z lekcji. Każdego tygodnia nie może doczekać się, kiedy będą lekcje. Też bardzo się cieszę, że w końcu znalazła sobie pasję, a to dodatkowo bardzo praktyczne umiejętności potrzebne także na rynku pracy.

Babeczka

Posty: 19

 
Szkoła kodowania jest już w Barcelonie, co jest dla mnie nie ulega wątpliwości świetną informacją. Nie mogę się doczekać, kiedy powiem o tym synowi i pokażę mu program zajęć. Ma już za sobą pierwsze kursy :)

czader89

Posty: 11

 
A jaki dokładnie kurs programowania dla dzieci polecacie? Czytałam, że fajne są zakłady dotyczące tworzenia gier komputerowych. Dzieci tworzą swoje najpierw proste, a z nieraz bardziej skomplikowane gry. Może polecacie jakąś konkretną placówkę? Jestem jak najbardziej za, lecz nie wiem, jaki kurs wybrać.

Acclaim

Posty: 18

 
Szkoła programowania dla dzieci, do której mógłbym zapisać swojego syna, koniecznie musi być faktycznie dobrą i skuteczną placówką. Czytałem, iż niezmiernie dużo zależy od podejścia instruktorów. Jak zaciekawią zajęciami, to dziecko wiele szybciej może się czegoś nauczyć.

syrena88

Posty: 12

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture