picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

Spływy Tanew, szukam organizatora ?

Spływy Tanew, szukam organizatora ?

Czy ktoś z was był na spływie kajakowym po Tanwi i jest w stanie wypowiedzieć się na temat tego czy jest to stosowne miejsce na spływ dla osób, jakie nie posiadają odpowiedniego doświadczenia?

Wariat

Posty: 6

 
Jak najbardziej możesz wziąć udział w spływie kajakowym po Tanwie sam. Będą na spływie również inne osoby a więc bez problemu nawiążesz liczne znajomości i już po krótkiej chwili nie będziesz na spływie sam.

Worms

Posty: 18

 
Twoja dziewczyna nie musi posiadać dużej siły do tego aby wiosłować na kajaku. Możecie również wziąć dwuosobowy na którym bez żadnego problemu poradzicie sobie i będziecie mogli naprawdę szybko się przemieszczać. Dodatkowo będziecie mogli sobie porozmawiać.

wiesław11

Posty: 10

 
Wybór miejsca do spływu kajakowego jest bez wątpienia bardzo znaczący. Głównie jeśli to Twój pierwszy raz. W takiej sytuacji polecam Ci wybrać rzekę, która jest stosunkowo spokojna gdyż dzięki temu bez żadnego problemu poznasz wszystkie podstawowe techniki pływania. Następnie stopniowo będziesz mógł przenosić się na trudniejsze spływy.

Kobitka22

Posty: 9

 
Od siebie odradzałbym Ci zabieranie tak małych dzieci na spływ kajakowy po Tanwie. Co prawda zdobędą one kamizelki ale jeżeli wypadną z kajaka to może nie być ciekawie. Wobec tego na Twoim miejscu wstrzymałbym się z zabraniem ich na kajaki do pewnego czasu.

Dagmara87

Posty: 25

 
Spływy na Roztoczu planowane są pomiędzy innymi przez firmę: http://www.splywytanew.pl. Posiada ona sporo kajaków do wypożyczenia a dodatkowo atmosfera na spływach jest niezmiernie przyjemna i właśnie tę firmę Ci polecam.

cr7

Posty: 16

 
Sam już często pływałem na kajakach po Tanwie i zdecydowanie polecam Ci tę rzekę na początek. Widoki podczas pływania są naprawdę ładne i z pewnością będziesz wspominał je przez długi czas.

wiesław11

Posty: 14

 
Sam już wielokrotnie pływałem na kajakach po Tanwie i zdecydowanie polecam Ci tę rzekę na początek. Widoki podczas pływania są naprawdę przepiękne i z pewnością będziesz wspominał je przez długi czas.

alliknet5

Posty: 20

 
Nie musisz być silny fizycznie aby pływać na kajaku. Podczas spływu wiosła używasz tylko w pewnych momentach gdyż sama woda pomaga Ci w tym aby płynąć. Jeśli więc nie masz siły to po prostu nie wiosłujesz.

doprzodu67

Posty: 11

 
Nawet jeśli na spływ kajakowy udasz się sam to z pewnością po chwili poznasz sporo interesujących osób. Bez problemu więc odnajdziesz się na spływie i być może nawet nawiążesz przyjaźnie na długi czas. Nie musisz się więc obawiać, że będziesz odosobniony i nie będziesz wiedział co robić.

Dresik

Posty: 11

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture