picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

sesja noworodkowa szczecin, jaki fotograf ?

sesja noworodkowa szczecin, jaki fotograf ?

Chciałabym zamówić sesję noworodkową w Szczecinie, ale nie wiem, kto wykonuje niezwykle oryginalne zdjęcia?

kadajo

Posty: 1

 
U nas była robiona sesja roczkowa w Szczecinie i jesteśmy bardzo zadowoleni. Maluch dał radę i wszystko przebiegło tak jak trzeba. Pani miała stosowne podejście do dzieci, a to jest naprawdę bardzo istotne w tym zawodzie. Tylko wtedy wykona się takie ujęcia, z których każdy będzie usatysfakcjonowany. Polecam postawić na profesjonalizm.

warter88

Posty: 12

 
Profesjonalne sesje roczkowe w Szczecinie wykonują tutaj https://www.agnieszkaszlachta.pl/sesje-roczkowe. Nie korzystałam z tej oferty, ale widziałam, że zdjęcia mają naprawdę bardzo oryginalne, dlatego polecam się bliżej zainteresować tą super ofertą.

ukrwios

Posty: 20

 
Szukamy i analizujemy, co kto robi. Wtedy wiadomo, które zdjęcia nam się podobają i na nie będziemy stawiać. Nie kierujemy się tylko ceną, a jakością całej oferty.

CAUCHETWERE

Posty: 26

 
Dzisiaj są o wiele większe możliwości niż wtedy, kiedy my robiliśmy takie zdjęcia. Po pierwsze są osoby wyszkolone do wykonywania zdjęć maluchów. Mają odpowiednie podejście i wiedzą jak nam pomóc. Po drugie takie osoby mają specjalne programy, które pozwalają na to, aby przerobić w profesjonalny sposób każde zdjęcie, które nam wykona.

codePerformance

Posty: 10

 
My mamy super zdjęcia naszego malucha, ale znajomi chcieli zaoszczędzić pieniądze i mają po prostu zwykłą sesję w studiu. Mnie się osobiście to nie podoba i wolę mieć coś lepszego.

mikuś33

Posty: 2

 
Nie kierujemy się tylko ceną przy doborze fotografa od sesji dla całej rodziny. Lepiej jest zapłacić więcej, niemniej jednak przynajmniej uzyskamy takie zdjęcia, z jakich każdy z nas będzie zadowolony, a na tym na pewno nam zależy.

Marys56

Posty: 13

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture