picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

biuro wirtualne w Warszawie, gdzie szukać ?

biuro wirtualne w Warszawie, gdzie szukać ?

Korzystacie z wirtualnego biura w Warszawie Śródmieście? Chciałbym tam się przenieść, natomiast nie wiem czy to się w ogóle opłaca? Dajcie znać, co o tym wszystkim sądzicie?

251Lechu

Posty: 1

 
Wybór wirtualnych biur w Warszawie jest ogromny. Adresy są niezmiernie różne, dlatego trzeba sobie to sprawdzić i porównać. My korzystamy z pakietu premium i mamy wszystko wliczone w cenę. To oznacza, iż mamy salę, odbiór poczty i mnóstwo innych udogodnień.

Menene

Posty: 7

 
Trzeba szukać różnych ofert z wirtualnymi biurami w Warszawie i wszystkie porównać. Dowiemy się wtedy, co dla naszej firmy jest najkorzystniejsze i to wynajmiemy.

Kiziak

Posty: 20

 
Ofert jest wiele, natomiast poza ceną trzeba sprawdzać przede wszystkim lokalizacje. Im doskonalszy budynek i bardziej prestiżowy tym lepiej będzie dla naszej reputacji wśród klientów. Wszystko trzeba sprawdzić i dopasować do siebie. Nawet, jeżeli mamy niezwykle spore wymagania i oczekiwania.

Damiano

Posty: 14

 
Widziałem gdzieś reklamę wirtualnych biur w Warszawie, ale nie zagłębiałem się w ten temat. Myślę, że dobrze jest porównać sobie różne oferty i różne pakiety. Wtedy wiadomo czy chcemy kupić to, co tanie czy jednak dodajemy trochę gotówki i wybieramy wyższy i lepszy dla nas pakiet. Nie zajmuje to przecież dużo czasu.

Kotr_r9

Posty: 4

 
Korzystam z biura serwisowanego online z firmy http://www.city-office.pl/biura-serwisowane/ i jestem niesłychanie usatysfakcjonowany. Niska cena, wysoka, jakość. Polecam ich wszystkim.

Tatusiekk

Posty: 24

 
Inne pakiety są do wyboru. Można zapłacić trochę ponad pięćdziesiąt zł za miesiąc, a można zapłacić ponad dwieście. Pakiety różnią się udogodnieniami, jakie się z tym wiążą, wobec tego warto byłoby sobie to wszystko dokładnie zbadać przed wynajęciem.

Januszek

Posty: 5

 
Myślę, iż korzystanie z wirtualnego biura to super rozwiązanie. Nawet korporacje potrafią z takich miejsc korzystać, albowiem w bezproblemowy i tani sposób zwiększają swój prestiż. Klient im bogatszy tym bardziej patrzy na to, z kim ma współpracować i adres ma tutaj znaczenie.

cicusss

Posty: 15

 
Powstaje coraz więcej niesłychanie atrakcyjnych adresów, wobec tego trzeba sobie to wszystko sprawdzać. W prosty sposób można wszystko dopasować pod swoje żądania.

dmanuss

Posty: 3

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture