picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

Deska elewacyjna, jaki sklep ?

Deska elewacyjna, jaki sklep ?

Gdzie kupić beton architektoniczny? Wiem, że jest on w większości sklepów, lecz zależy mi na sprawdzonym miejscu. Mam też pytanie, czy trzeba specjalistów, żeby taki beton położyć, czy można bez doświadczenia :)

Miki

Posty: 7

 
Zaintrygował mnie loft system, a w sklepie znalazłam wspaniałe panele trójwymiarowe, o jakich nawet nie śniłam. Szanse jest rzeczywiście ogromna liczba, jeśli chodzi o te panele 3d, mam pomysł na salon i hol, teraz czas porozmawiać z mężem ;)

czader89

Posty: 11

 
Tak więc szybciutko i na temat tutaj macie bardzo szeroką ofertę materiałów wykończeniowych i to nowoczesnych technologii, jak np. beton architektoniczny http://www.popstyl.pl

Czasowy

Posty: 9

 
Już sporo sklepów przejrzałem w sieci w poszukiwaniu ciekawych materiałów wykończeniowych do domu. Tutaj rzeczywiście jest spora oferta, mnie podoba się deska elewacyjna. Jeśli naprawdę jest odporna na warunki atmosferyczna, to poszukiwania mam zakończone :)

Krzysztard

Posty: 20

 
Też należę do zadowolonego grona osób, które wybrały do siebie beton dekoracyjny. Początkowo się trochę wahałem. Ale efekt jest piorunująco dobry. Mam ten beton w całym holu i planuję jeszcze coś pokombinować w salonie, bo możliwości jest sporo.

antek33

Posty: 16

 
Niezmiernie fajne te panele 3d, sklep oferuje tu moc rozwiązań :) Mnie najbardziej podobają się te w oryginalnym kolorze i fajnie wyglądałyby w salonie. Konieczny mi tylko jakiś konkretny pomysł jak to dokładnie urządzić i działam. Niezmiernie spoko materiał, jeżeli chodzi o wykończenia.

MisiekKce

Posty: 20

 
Wiadoma sprawa, że wykończenie wnętrz potrafi spędzać sen z powiek. Z własnego doświadczenia polecam sztukaterię NMC i Orac. Pierwsza klasa. Wszystko ok.

limertus

Posty: 14

 
Ja też właśnie myślałem o położeniu płyt betonowych na posadzkę zamiast gresu. Dużo czytam na ten temat i tu też dziękuję za podpowiedzi w temacie, chyba już klamka zapadła. W sklepie polecanym przez was jest duży wybór, więc nie będzie problemu :)

Gumis

Posty: 12

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture