picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

Druk wypukły

Druk wypukły

Szukam nowoczesnego rozwiązania w kwestii wizytówki. Niesłychanie zależy mi na genialnym projekcie. Może jakiś atrakcyjny druk wizytówek, szukam firmy z Warszawy.

Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam.

Damiano

Posty: 14

 
Na taki druk wypukły z powodzeniem mogłem wydać pieniądze. Wizytówka wygląda prestiżowo i nie wstyd ją dawać swoim klientom. Pomysł drukarni jest szalenie efektywny. Bardzo mi się podoba. Także polecam.

tunczyk

Posty: 17

 
Polecam ich, albowiem sama zamawiałam u nich wizytówkę. Polecili mi druk wypukły. Efekt jest powalający. Naprawdę warto skorzystać z ich bogatej oferty. Każdy z pewnością coś dla siebie znajdzie. Ceną są niesłychanie przystępne.

Jasio

Posty: 14

 
Mnóstwo się teraz słyszy o druku na wizytówki, iż nie może być banalny. Tak jest, jak pragniesz klienta do siebie przyciągnąć, to z pewnością nie zwykłą karteczką, która pogniecie się za chwilę, a litery szybko się wytrą. Teraz jest coś takiego jak foliowanie, bardzo dobrze to wygląda no i chroni.

MaszWielkosc

Posty: 12

 
Właśnie obejrzałam na ich stronie internetowej wizytówki z drukiem wypukłym. Niesamowicie wyglądają, pewnie w rzeczywistości robią dużo większe wrażenie. Kto wie, czy się nie skuszę?

Czarek

Posty: 13

 
Długo się zastanawialiśmy z mężem nad drukiem wizytówek. Kto ma nam to wykonać i jak. W Warszawie oferta jest niesłychanie bogata, toteż trudno było nam wybrać. Niemniej jednak zdecydowaliśmy się na tę drukarnię i faktycznie to był znakomity wybór. Wybraliśmy druk wypukły na wizytówce, teraz mamy z czego być dumni.

rz3zn!k

Posty: 20

 
Od niej się wszystko zaczyna. Warto więc poświęcić czas i zlecić druk na wizytówkach profesjonalistom. W Warszawie jest takich sporo, ale ta drukarnia internetowa bije wszystkich na głowę. Projekty można obejrzeć na stronie internetowej. Jestem pod wielkim wrażeniem i sam zdecyduję się na ich usługi.

Yab

Posty: 17

 
Obecnie furorę robi druk wypukły na wizytówkach. To adres strony drukarni, która trudni się tego rodzaju projektami http://www.druk-wizytowek.eu/druk-wypukly/.

Kwatuszek

Posty: 13

 
Polecam ich, bo sama zamawiałam u nich wizytówkę. Polecili mi druk wypukły. Efekt jest powalający. Naprawdę warto skorzystać z ich bogatej oferty. Każdy z pewnością coś dla siebie znajdzie. Ceną są bardzo przystępne.

wicio149

Posty: 22

 
Ciekawe pomysły, bardzo przystępna cena tak można określić ten druk wizytówek Warszawa. Osobiście czekam na realizację swojej wizytówki. Jak będzie gotowa, dam znać.

Xaxaos,

Posty: 18

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture